SKIATHOS Ο καιρός σήμερα

Επέστρεψε στις νίκες η Σκιάθος μετά από 6 αγωνιστικές | η πρώτη στον πάγκο με Τσιαντάκη

2020-03-08 22:27:13
Η πρώτη παρθενική νίκη της ομάδας της Σκιάθου έχοντας στον πάγκο το Νίκο Τσιαντάκη και μετά από 6 αγωνιστικές ήρθε σήμερα στο Δημοτικό Στάδιο Σκιάθου όπου η τοπική ομάδα αντιμετώπισε την Αθλητική Ένωση 2002. Στο πρώτο ημίχρονο οι φιλοξενούμενοι έδειξαν να αιφνιδιάζουν τους γηπεδούχους χωρίς όμως οι τελικές να βρουν δίχτυα. Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι ήταν ...άλλη ομάδα και κατάφεραν να σκοράρουν με δύο πέναλτι που εκτέλεσε ο Νικολαΐδης στο 53' και ο Πρίφτι στο 60'. Σωτήριες αποκρούσεις έκανε ο Γιάννης Παπάρας με αποτέλεσμα να κατεβάσει ρολά στην εστία της τοπικής μας ομάδας. Την επόμενη Κυριακή η ομάδα της Σκιάθου θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας την ομάδα του Τοξότη. https://youtu.be/lNYmy_ki0O4 20η Αγωνιστική (7-8/3/2020) Σκιάθος-Α.Ε. 2002 2-0 Ακρόπολη-Αγία Άννα 0-4 Πρωτεσίλαος-Τοξότης 0-0 Σαρακηνός-Ρήγας 1-2 Ιάσων Α.Μ.-Πύρασος 0-3 αα Αίας-Αγία Παρασκευή 2-0 Δήμητρα-Δάφνη 3-1