Την ερχόμενη Τρίτη η αλλαγή σκυτάλης σε 84 δημοτικά και 73 γυμνάσια, λύκεια και εργαστηριακά κέντρα

Αγωνία τέλος για τους υποψηφίους διευθυντές σχολείων στις διευθύνσεις Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Μαγνησίας. Στους 157 ανέρχονται οι δάσκαλοι και καθηγητές που θα πάρουν στα χέρια τους το «τιμόνι» ισάριθμων σχολικών μονάδων στο νομό και καλούνται να αναλάβουν υπηρεσία την ερχόμενη Τρίτη 1η Αυγούστου.

Σήμερα οι πίνακες τοποθέτησης των διευθυντών που πρότειναν οι διευθύνσεις Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Μαγνησίας, επικυρώθηκαν από την περιφερειακή διευθύντρια Εκπαίδευσης Θεσσαλίας, Ελένη Αναστασοπούλου, αναρτήθηκαν το μεσημέρι στη Διαύγεια και, στη συνέχεια, στις ιστοσελίδες των δύο διευθύνσεων.

Σε επίπεδο Πρωτοβάθμιας δεν επέρχονται παρά ελάχιστες αλλαγές, με τη συντριπτική πλειοψηφία των δασκάλων που κατείχαν θέσεις διευθυντή να διατηρούν το διευθυντικό αξίωμα και μάλιστα στο ίδιο σχολείο. Σημαντική ανανέωση επιτεύχθηκε στις διευθύνσεις των σχολικών μονάδων της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Μαγνησίας, όπου σχεδόν στο 66% των σχολείων μπαίνουν νέοι διευθυντές, ιδίως στον Βόλο και τον Αλμυρό. Οι 21 νέοι διευθυντές μάλιστα αναλαμβάνουν για πρώτη φορά θέση διευθυντή.

 

Τα τελικά αποτελέσματα:

Στην Πρωτοβάθμια (επίθετο, όνομα, ειδικότητα, σχολείο τοποθέτησης):

ΜΕΤΑΦΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 1ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΜΟΥΖΑΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ70 2ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ70 3ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΚΥΡΙΕΡΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ70 4ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΑΤΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ70 5ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΚΟΤΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ70 6ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΨΑΡΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ70 7ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΠΑΤΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ70 8ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΜΙΓΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΠΕ70 9ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ70 10ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ70 11ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 12ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΡΙΣΗΣ ΠΕ70 13ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΚΑΖΑΝΙΔΟΥ ΜΕΡΟΠΗ ΠΕ70 14ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΕ7Ο 15ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ70 16ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ70 17ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΜΑΣΣΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΠΕ70 18ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΣΔΡΟΛΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΕ70 19ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΤΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 20ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΤΣΑΓΚΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ70 21ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΣΠΑΝΟΔΗΜΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕ70 22ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΔΩΣΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ70 23ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΓΑΪΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ70 24ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΓΕΡΑΜΠΙΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΕ70 25ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕ70 26ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΛΕΜΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ70 27ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 28ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΚΑΤΣΙΑΟΥΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ70 29ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΔΗΜΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΕ70 30ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΖΑΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ70 31ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΦΑΡΔΟΥΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕ70 32ο Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ70 1ο Δ.Σ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΠΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕ70 2ο Δ.Σ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ70 3ο Δ.Σ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΛΙΤΣΑ ΠΕ70 4ο Δ.Σ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ «Π.ΚΑΤΣΙΡΕΛΟΣ»

ΝΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 5ο Δ.Σ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ ΠΕ70 6ο Δ.Σ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΔΩΣΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ70 8ο Δ.Σ. ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 9ο Δ.Σ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΓΟΥΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ70 10ο Δ.Σ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΣΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 11ο Δ.Σ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕ70 1ο Δ.Σ. ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ «ΤΣΟΠΟΤΟΣ»

ΓΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ70 2ο Δ.Σ. ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ

ΠΑΠΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΕ70 Δ.Σ. ΙΩΛΚΟΥ

ΒΡΑΧΝΙΑ ΑΡΤΕΜΗΣ ΠΕ16 1ο Δ.Σ. ΑΙΣΩΝΙΑΣ ΔΙΜΗΝΙΟΥ

ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ70 2ο Δ.Σ. ΑΙΣΩΝΙΑΣ-ΔΙΜΗΝΙΟΥ

ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ70 3ο Δ.Σ. ΑΙΣΩΝΙΑΣ ΣΕΣΚΛΟΥ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΠΕ70 1ο Δ.Σ. Ν. ΑΓΧΙΑΛΟΥ «ΕΥΓΕΝΕΙΟ»

ΔΑΣΚΑΛΟΘΑΝΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ70 2ο Δ.Σ. Ν. ΑΓΧΙΑΛΟΥ «ΒΑΡΝΑΛΕΙΟ»

ΓΕΡΟΣΤΑΘΗ ΖΩΗ ΠΕ70 1ο Δ.Σ. ΑΓΡΙΑΣ

ΠΑΥΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΠΕ70 2ο Δ.Σ. ΑΓΡΙΑΣ «ΓΕΩΡΓΙΑΔΕΙΟ»

ΔΙΟΜΗΤΣΑ ΕΥΛΑΛΙΑ ΠΕ70 1ο Δ.Σ. ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ

ΚΑΤΣΙΦΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ70 2ο ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΚΑΤΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ

ΠΑΝΤΣΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ70 2ο Δ.Σ. ΜΗΛΕΩΝ ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΤΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕ11 1ο Δ. Σ. ΖΑΓΟΡΑΣ «ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ»

ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ70 2ο Δ.Σ. ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΗΛΙΟΥ ΚΙΣΣΟΥ

ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ70 Δ.Σ. ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ-ΞΟΡΥΧΤΙΟΥ- ΤΣΑΓΚΑΡΑΔΑΣ

ΚΟΡΚΟΒΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ70 1ο Δ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ70 2ο Δ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 3ο Δ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ11 4ο Δ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

ΤΣΕΛΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕ70 5ο Δ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

ΚΙΣΣΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕ70 Δ.Σ. ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΦΟΡΙΤΣΑ ΠΕ70 Δ.Σ. ΠΤΕΛΕΟΥ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ70 Δ.Σ. ΣΟΥΡΠΗΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ70 1ο Δ.Σ. ΦΕΡΩΝ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ

ΤΣΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ70 2ο Δ.Σ. ΦΕΡΩΝ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ «Ρ. ΒΕΛΕΣΤΙΝΛΗΣ»

ΝΑΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ70 1ο Δ.Σ. ΚΑΡΛΑΣ- ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ70 2ο Δ.Σ. ΚΑΡΛΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ

ΜΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 3ο Δ.Σ. ΚΑΡΛΑΣ ΚΑΝΑΛΙΩΝ

ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ70 Δ.Σ. ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ

ΕΠΙΔΕΞΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ70 Δ.Σ. ΑΦΕΤΩΝ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ70 3ο Δ.Σ. ΣΗΠΙΑΔΟΣ-ΜΗΛΙΝΑΣ

ΣΥΚΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ70 1ο Δ.Σ. ΣΚΙΑΘΟΥ

ΤΕΛΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΕ70 2ο Δ.Σ. ΣΚΙΑΘΟΥ

ΤΟΥΤΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ ΠΕ70 1ο Δ.Σ. ΣΚΟΠΕΛΟΥ «ΠΕΠΑΡΗΘΕΙΟ»

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ70 2ο Δ.Σ. ΣΚΟΠΕΛΟΥ ΓΛΩΣΣΑΣ

ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ70 Δ.Σ. ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ70 ΕΙΔΙΚΟ Δ.Σ. ΑΓΡΙΑΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΠΕ70 1ο ΕΙΔΙΚΟ Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ «ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ»

ΤΑΤΑΡΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ70 2ο ΕΙΔΙΚΟ Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ70 ΕΙΔΙΚΟ Δ.Σ. ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ ΑΓΩΓΗΣ ΑΝΗΛΙΚΩΝ

ΔΟΓΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ70 ΕΙΔΙΚΟ Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ ΔΑΔ

 

Στη Δευτεροβάθμια (επίθετο, όνομα, πατρώνυμο, ειδικότητα, σχολείο τοποθέτησης):

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ17.02 1ο Εργαστηριακό Κέντρο Αλμυρού

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ01 Γυμνάσιο Βελεστίνου

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ14.04 Γυμνάσιο Λεχωνίων

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ12.10 5ο Γενικό Λύκειο Βόλου

ΒΑΚΡΑΤΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΕΣΤΩΡ ΠΕ04.01 3o Γυμνάσιο Νέας Ιωνίας

ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ09 Γενικό Λύκειο Ζαγοράς

ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΕ03 4o Γυμνάσιο Βόλου

ΒΟΪΒΟΝΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ01 2o Γυμνάσιο Αλμυρού

ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ04.05 Γυμνάσιο Μηλεών

ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ04.01 5o Γυμνάσιο Βόλου

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ19 Γυμνάσιο Πτελεού

ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό

Γυμνάσιο – Λύκειο

ΓΚΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ12.04 2ο ΕΠΑΛ Βόλου

ΓΚΟΥΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ02 8ο Γενικό Λύκειο Βόλου

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ70 ΕΕΕΕΚ Βόλου

ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ17.01 10o Γυμνάσιο Βόλου

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ04.05 Γυμνάσιο με ΛΤ Τρικερίου

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ17.02 2o Γυμνάσιο Νέας Ιωνίας

ΖΑΧΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ01 2o Γυμνάσιο Βόλου

ΖΗΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕ11 Γυμνάσιο Ζαγοράς

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ04.05 Γενικό Λύκειο Αλμυρού

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΕ02 Γυμνάσιο Σκοπέλου

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ10 4ο Γενικό Λύκειο Βόλου

ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ19 Γυμνάσιο Αργαλαστής

ΚΑΠΡΑΒΕΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ02 Γενικό Λύκειο Σκοπέλου

ΚΑΠΡΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ17.07 ΕΠΑΛ Αλμυρού

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ02 Γυμνάσιο Σκιάθου

ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03 Γενικό Λύκειο Αγριάς

ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ04.05 1o Γυμνάσιο Βόλου

ΚΑΤΣΙΑΒΡΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΕ04.01 1ο ΕΠΑΛ Βόλου

ΚΑΨΙΜΑΛΛΗΣ ΦΑΙΔΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ02 Γενικό Λύκειο Αργαλαστής

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ17.03 1ο ΕΠΑΛ Νέας Ιωνίας

ΚΟΤΖΑΓΙΩΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ02 Γυμνάσιο Νέας Αγχιάλου

ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ18.10 3ο ΕΠΑΛ Βόλου

ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕ02 Γυμνάσιο Στεφανοβικείου

ΛΙΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ17.02 ΕΠΑΛ Βελεστίνου

ΛΟΝΤΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕ04.01 1ο Γενικό Λύκειο Βόλου

ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ02 Γενικό Λύκειο Νέας Αγχιάλου

ΜΑΝΔΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ02 3o Γυμνάσιο Βόλου

ΜΑΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕ01 7ο Γενικό Λύκειο Βόλου

ΜΑΧΑΙΡΙΔΟΥ ΜΕΡΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ02 Γυμνάσιο με ΛΤ Αλοννήσου

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ02 Γενικό Λύκειο Τσαγκαράδας

ΜΟΡΦΑΚΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ18.13 ΕΕΕΕΚ Αλμυρού

ΜΠΑΖΙΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ11 2ο Γενικό Λύκειο Νέας Ιωνίας

ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ03 Γυμνάσιο Ιωλκού

ΜΠΑΜΠΑΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ18.12 ΕΠΑΛ Αγριάς

ΜΠΑΣΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ09 Γενικό Λύκειο Καναλίων

ΜΠΕΡΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ17.03 2ο Εργαστηριακό Κέντρο Νέας Ιωνίας

ΜΠΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ06 Γενικό Λύκειο Βελεστίνου

ΜΠΡΙΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ04.01 Γυμνάσιο Τσαγκαράδας

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ12.05 2ο ΕΠΑΛ Νέας Ιωνίας

ΠΑΛΗΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ02 Εσπερινό Γενικό Λύκειο Βόλου

ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ07 6ο Γενικό Λύκειο Βόλου

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕ03 Γυμνάσιο με ΛΤ Σούρπης

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ ΠΕ09 4o Γυμνάσιο Νέας Ιωνίας

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΒΑΣΣΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ01 1ο Γενικό Λύκειο Νέας Ιωνίας

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΠΕ03 Γυμνάσιο Αγριάς

ΣΑΝΑΓΟΥ ΛΟΥΚΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ15 Γυμνάσιο με ΛΤ Γλώσσας

ΣΟΥΡΜΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 Γυμνάσιο Καναλίων

ΣΠΑΝΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ04.01 2ο Γενικό Λύκειο Βόλου

ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΕ11 Γυμνάσιο Ευξεινούπολης

ΣΥΚΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΠΕ02 8o Γυμνάσιο Βόλου

ΤΑΧΟΥΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ17.03 4ο ΕΠΑΛ Νέας Ιωνίας (Εσπερινό)

ΤΖΑΒΑΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ02 Γενικό Λύκειο Σκιάθου

ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕ02 Μουσικό Γυμνάσιο – Λύκειο Βόλου

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ04.01 6o Γυμνάσιο Βόλου

ΤΣΟΚΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕ17.02 1ο Εργαστηριακό Κέντρο Βόλου

ΤΣΟΥΛΚΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ02 3ο Γενικό Λύκειο Βόλου

ΦΑΣΟΥΡΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕ17.02 7o Γυμνάσιο Βόλου

ΧΑΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ03 Εσπερινό Γυμνάσιο Βόλου

ΧΑΤΖΗΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ04.01 1o Γυμνάσιο Αλμυρού

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ02 1o Γυμνάσιο Νέας Ιωνίας

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΝΙΚΗ ΣΑΒΒΑΣ ΠΕ04.01 9o Γυμνάσιο Βόλου

 

Οδηγίες

Σε ανακοίνωσή της η Δ.Δ.Ε. Μαγνησίας, καλεί τους νέους διευθυντές να αναλάβουν υπηρεσία την Τρίτη 1η Αυγούστου από τις 8π.μ. έως τις 11π.μ. Στις 11:30π.μ. θα γίνει κοινή σύσκεψη διευθυντών.

Μετά την ανάληψη υπηρεσίας στο σχολείο, την ίδια μέρα και εφόσον υπάρχει αλλαγή διευθυντή, συντάσσεται πρωτόκολλο παραλαβής, σε όσα σχολεία υπάρχει σύστημα V.B.I. θα σταλεί επιπλέον πρακτικό παραλαβής-παράδοσης, και σε όσα σχολεία υπάρχει φάκελος κληροδοτήματος ή ιδρυματικής υποτροφίας κλπ, θα υπάρξει επιπλέον πρακτικό παραλαβής-παράδοσης γι’ αυτό.