Ο Ολυμπιακός κληρώθηκε με Λεβαδειακό, Παναχαϊκή και Άρη Αβάτου, η ΑΕΚ θα αντιμετωπίσει Λαμία, Απόλλωνα Λάρισας και Βόλο, ενώ ο Παναθηναϊκός θα βρεθεί αντίπαλος με Παναιτωλικό, Κισσαμικό και Ιεράπετρα

Στον ίδιο όμιλο κληρώθηκαν ΠΑΟΚ και Άρης για τη φάση των ομίλων στο Κύπελλο Ελλάδας.

Μαζί με τις δύο ομάδες της Θεσσαλονίκης κληρώθηκαν Εργοτέλης και Αήττητος Σπάτων.

Ο Ολυμπιακός κληρώθηκε με Λεβαδειακό, Παναχαϊκή και Άρη Αβάτου, η ΑΕΚ θα αντιμετωπίσει Λαμία, Απόλλωνα Λάρισας και Βόλο, ενώ ο Παναθηναϊκός θα βρεθεί αντίπαλος με Παναιτωλικό, Κισσαμικό και Ιεράπετρα.

Οι τρεις πρώτες αγωνιστικές θα πραγματοποιηθούν:

1η Αγωνιστική 25-26-27/09/2018 

2η Αγωνιστική 30-31/10/2018 και 01/11/2018
3η Αγωνιστική 4-5-6/12/2018

Αναλυτικά οι όμιλοι και οι τρεις πρώτες αγωνιστικές:

1oς όμιλος: Ατρόμητος, ΠΑΣ Γιάννινα, Ηρακλής, Θύελλα Καμαρίου

1η αγωνιστική
Aτρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα
Θύελλα Καμαρίου-Ηρακλής

2η αγωνιστική
Ηρακλής-Ατρόμητος
ΠΑΣ Γιάννινα-Θύελλα Καμαρίου

3η αγωνιστική
Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα
Θύελλα Καμαρίου-Ατρόμητος

2oς όμιλος: ΑΕΚ, Λαμία, Απόλλων Λάρισας, Βόλος

1η αγωνιστική
ΑΕΚ-Λαμία
Βόλος-Απόλλων Λάρισας

2η αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας-ΑΕΚ
Λαμία-Βόλος

3η αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας-Λαμία
Βόλος-ΑΕΚ

3oς όμιλος: Παναιτωλικός, Παναθηναϊκός, Κισσαμικός, Ιεράπετρα

1η αγωνιστική
Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός
Ιεράπετρα-Κισσαμικός

2η αγωνιστική
Κ2ισσαμικός-Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός-Ιεράπετρα

3η αγωνιστική
Κισσαμικός-Παναθηναϊκός
Ιεράπετρα-Παναιτωλικός

4oς όμιλος: ΠΑΟΚ, Άρης, Εργοτέλης, Αήττητος Σπάτων

1η αγωνιστική
ΠΑΟΚ-Άρης
Αήττητος Σπάτων-Εργοτέλης

2η αγωνιστική
Εργοτέλης-ΠΑΟΚ
Άρης-Αήττητος Σπάτων

3η αγωνιστική
Εργοτέλης-Άρης
Αήττητος Σπάτων-ΠΑΟΚ

5oς όμιλος: Ολυμπιακός, Λεβαδειακός, Παναχαϊκή, Άρης Αβάτου

1η αγωνιστική
Ολυμπιακός-Λεβαδειακός
Άρης Αβάτου-Παναχαϊκή

2η αγωνιστική
Παναχαϊκή-Ολυμπιακός
Λεβαδειακός-Άρης Αβάτου

3η αγωνιστική
Παναχαϊκή-Λεβαδειακός
Άρης Αβάτου-Ολυμπιακός

6oς όμιλος: Αστέρας Τρίπολης, Απόλλων Σμύρνης, Τρίκαλα, Απόλλων Παραλιμνίου

1η αγωνιστική
Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης
Απόλλων Παραλιμνίου-Τρίκαλα

2η αγωνιστική
Τρίκαλα-Αστέρας Τρίπολης
Απόλλων Σμύρνης-Απόλλων Παραλιμνίου

3η αγωνιστική
Τρίκαλα-Απόλλων Σμύρνης
Απόλλων Παραλιμνίου-Αστέρας Τρίπολης

7oς όμιλος: Ξάνθη, ΟΦΗ, Κασσιόπη, Νίκη Βόλου

1η αγωνιστική
Ξάνθη-ΟΦΗ
Νίκη Βόλου-Κασσιόπη

2η αγωνιστική
Κασσιόπη-Ξάνθη
ΟΦΗ-Νίκη Βόλου

3η αγωνιστική
Κασσιόπη-ΟΦΗ
Νίκη Βόλου-Ξάνθη

8oς όμιλος: Πανιώνιος, ΑΕΛ, Απόλλων Πόντου, Ηρόδοτος

1η αγωνιστική
Πανιώνιος-Λάρισα
Ηρόδοτος-Απόλλων Πόντου

2η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου-Πανιώνιος
Λάρισα-Ηρόδοτος

3η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου-Λάρισα
Ηρόδοτος-Πανιώνιος