Μετά την πρόκριση στην επόμενη φάση του Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων,  που κατάφεραν την περασμένη Τετάρτη και οι δυο Μικτές ομάδες της ΕΠΣΘ Θεσσαλίας, συνεχίζονται κανονικά οι προπονήσεις προετοιμασίας υπό τις οδηγίες του Αντώνη Μάνδαλου.

Έτσι, τη Δευτέρα 8/1/2018 στο Βοηθητικό του ΕΑΚ Βόλου θα πραγματοποιηθούν οι προπονήσεις των Μικτών ομάδων, για τους Παίδες ώρα προσέλευσης 14:15’ , ώρα έναρξης 14:30’ και για τους Νέους ώρα προσέλευσης 15:45’ , ώρα έναρξης 16:00’.

Ο Ενωσιακός προπονητής των Μικτών ομάδων Αντ. Μάνδαλος καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές :

ΠΑΙΔΕΣ

  1. ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  2. ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  3. ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  4. ΜΠΑΪΡΑΜΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  5. ΚΟΥΤΣΙΜΠΑΝΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  6. ΣΑΝΑΪ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ)
  7. ΤΖΙΑΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  8. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  9. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  10. ΖΑΡΙΦΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  11. ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΗΣ (ΕΡΜΗΣ)
  12. ΜΕΜΤΣΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  13. ΧΟΛΕΒΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  14. ΤΖΑΦΛΕΡΗΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  15. ΓΛΥΚΟΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  16. ΚΑΛΑΦΑΤΑΚΗΣ (ΘΗΣΕΑΣ)
  17. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  18. ΜΠΑΛΟΥΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  19. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  20. ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ (ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  21. ΚΟΛΩΝΙΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  22. ΜΑΚΡΗΣ (ΕΡΜΗΣ)
  23. ΚΟΥΤΟΥΠΗΣ (ΘΗΣΕΑΣ)
  24. ΚΑΣΙΟΥΡΑΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  25. ΔΡΟΣΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  26. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  27. ΚΩΣΤΑΚΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

ΝΕΟΙ

  1. ΤΣΙΟΒΟΛΟΣ (ΑΠΟΒ)
  2. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  3. ΚΟΤΟΓΛΟΥ (ΙΩΛΚΟΣ)
  4. ΜΠΕΚΟΣ (ΙΩΛΚΟΣ)
  5. ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  6. ΤΣΙΛΟΓΛΟΥ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  7. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  8. ΜΠΟΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  9. ΚΑΤΣΑΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  10. ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ (ΔΗΜΗΤΡΑ)
  11. ΤΑΡΕ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  12. ΚΑΝΟΥΤΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  13. ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ)
  14. ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  15. ΜΥΛΩΝΑΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  16. ΔΟΝΔΟΝΤΣΙΔΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  17. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  18. ΑΓΕΡΩΤΗΣ (ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ)
  19. ΜΠΟΥΡΓΟΣ (ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  20. ΜΑΤΘΑΙΟΥ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  21. ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ)
  22. ΚΑΡΑΛΗΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  23. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ (ΑΘΛΟΣ)
  24. ΤΕΤΡΙΜΙΔΑΣ (ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ)
  25. ΓΚΟΡΙΑΣ (ΔΥΝΑΜΙΣ)
  26. ΤΣΙΤΣΙΚΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  27. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  28. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΣΚΙΑΘΟΣ)